PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649401}

Śmierć w Tombstone

Dead in Tombstone
4,9 3 908
ocen
4,9 10 1 3908
Śmierć w Tombstone
powrót do forum filmu Śmierć w Tombstone

Wiem, że ludzie często oceniają film pod względem gatunku a ten twór do horrorów nie należy ale ludzie. Postać Lucyfera po prostu genialnie zagrana, fabuła niezła, efekty, slow motion, zdjęcia i akcja dobre i film nie nudzi, cały czas coś się dzieje. Taki lekki film z rozwałką. Nie ma to jak nieskończona ilość amunicji do rewolweru :D. Jak ktoś się nastawia na horror z Trejo no to nie wiem czego ten ktoś oczekuje od filmu. Po zobaczeniu oceny myślałem, iż to będzie tani gniot z ryjem Trejo na ekranie lecz po dobrym początku zacząłem się zastanawiać czy film będzie trzymał poziom i trzymał aż do końca i szczerze byłbym zadowolony jak by wyszła druga część :D

ocenił(a) film na 1
Wroganin

Ty tak na poważnie? Fabuła była żadna, bo co chwilę sobie przeczyli. Ktoś tyle razy poprawiał scenariusz, że fabuła się rozsypała, stała się nonsensowna. Przykład pierwszy z brzegu- facet, który wymordował przed chwilą pół batalionu wojska dla czystej radochy zabijania, nagle ni stąd ni z zowąd stwierdza, że napad zrobią tak, aby nikt przypadkiem nie zginął- no i oczywiście z tego powodu naraża życie i ginie. Oki- film o rozwałce. Ale sceny walki były do d..... Na każdym kroku było widać oszczędzanie kasy. Zamiast scen walki często sekwencja wygląda tak- widzimy jak gość wchodzi do pomieszczenia/kopalni itp. następnie widzimy jak wylatuje/wyjeżdża martwy. Jak już pokażą walkę- główny bohater wyciąga broń, przebitka na strzelających przeciwników, powrót kamery na głównego bohatera, który w tym momencie strzela, widok na przeciwników którzy padają martwi. No i jeszcze to, że mimo tego przerzucania jakaś elementarna orientacja w przestrzeni mówiła, że strzelają do siebie z 2 metrów. Pięciu gości wali z 2 metrów do głównego bohatera, a ten nawet nie zostaje draśnięty- to raziło. A jeszcze bym zapomniał o jednej scenie spinania konia w trakcie walki, którą powtarzali w filmie z 50 razy- na bank była nakręcona tylko raz. Można tak długo. Scenografie bogate jak w brazylijskich telenowelach- wszystko się toczy w 6 pomieszczeniach i na jednym skrzyżowaniu. I przypadkiem nie robią szerokich planów, bo pewnie by się okazało, że scenografia to fragment tematycznego lunaparku o dzikim zachodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones