PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5355}

Edward Nożycoręki

Edward Scissorhands
7,7 405 452
oceny
7,7 10 1 405452
7,7 39
ocen krytyków
Edward Nożycoręki
powrót do forum filmu Edward Nożycoręki

Ten film powinien wypaść po za top200

Citizens88

Kolejny znawca się znalazł. Internetowy kult kina Gangsterskiego coraz dalej się posuwa.

ocenił(a) film na 5
neo_angin

Nie powiesz mi że dorosła osoba obejrzy ten film i bd mówić że jest to dobry film. Powie tylko że jest to dobra bajeczka dla dzieciaków którzy wyrośli już z bajek animowanych i przestawiają się właśnie na mało ambitne tworzone pod te dzieci właśnie filmy. Schematyczny film tak jak bajka. Kiedy się to ogląda zdaję się sobie sprawę że widziało się podobne akcje już w wielu bajkach jakiś wyrzutek przygarnięcie go wszystkim pomaga później są jakieś problemy on jest zakochany nieszczęśliwie a ta panienka akurat go chce mimo iż ma on nożyce zamiast rąk nie po prostu ten film jest niedorzeczny zrobiony na głupim pomyśle. Nie mam nic wielkiego do tego filmu bo takie też się robi tylko że powinien ''trochę spaść w rankingu''. Od razu zaznaczam że taka bajka jak Król Lew dla mnie powinna być nawet w pierwszej 20 bo nawet jak ogląda ją dorosły to robi to z zaciekawieniem zresztą to jest kultowa bajka i najlepsza jaka powstała. Edward jest filmem dla dzieciaków trochę głupawym.

Citizens88

Edward Nożycoręki to jest bajka dla dorosłych. Film jest poparty niesamowitym ukazaniem rzeczywistości. Tak rzeczywistości! Bo cały film to odniesienie do otaczającego nas świata. Tylko problemy są przedstawione w ciekawy sposób. Poza tym ranking to nie koncert życzeń. Na szczęście.

neo_angin

Ech... No sam/sama widzisz. Grochem o ścianę. Takich ludzi nie obchodzi przekaz, a tylko i wyłącznie mało istotne brednie, wszystkiego się czepiają, nawet jeśli mają wytłumaczenie-Co z tego, i tak hejt musi być...

użytkownik usunięty
Citizens88

według mnie każdy film Burtona jest bajeczką dla 11 latków (wyjątek Ed Wood)

ocenił(a) film na 10

Powiedział ten co ocenił ową "bajeczkę" na 7/10.Zdecyduj się,jedziesz albo chwalisz.Założę się,że nawet 1/5 filmów Burtona nie oglądałeś.
Ten film nie jest dla dzieci,pokazuje dwulicowość i chamstwo społeczności.Różnisz się od nas,więc skażemy cię na alienację.Czasami każdy czuje się zagubiony i obcy,tak jak Edward w nowym miejscu,dopiero czyjeś przyjazne spojrzenie pomaga to wszystko przezwyciężyć.Dorosły oglądając to przypomni sobie dzieciństwo i wyjaśni sobie odwieczną zagadkę genezy śniegu ;] zaś dziecko będzie miało w zasobie swoich historyjek nową,za parę lat na pewno spojrzy na to inaczej.

ocenił(a) film na 10
Citizens88

jak Ty tu tylko bajkę dla dzieci widzisz to idź do piaskownicy, tam nie trzeba wyciągać wniosków... z robienia babek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones