PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5355}

Edward Nożycoręki

Edward Scissorhands
7,7 405 452
oceny
7,7 10 1 405452
7,7 39
ocen krytyków
Edward Nożycoręki
powrót do forum filmu Edward Nożycoręki

Piękny

ocenił(a) film na 10

Piękny, wzruszający film. Wspaniała muzyka. Po prostu niesamowity...

ocenił(a) film na 6
Paulinka0606

Ja natomiast nie podzielam wszystkich tych pochlebnych opinii i wysokiej oceny. Miałem okazję obejrzeć kilka filmów Burtona i akurat ten uważam za jeden z gorszych. Oprócz nietypowej roli Deppa nie ma w tym filmie nic wartego uwagi. Za szczególnie słabe uważam zakończenie (zresztą w większości filmów tego reżysera zakończenia nie pokrywają się z moim zamysłem : | ). Suma sumarum film niezły ale ocena zdecydowanie za wysoka.

ocenił(a) film na 10
Hoffn3r

Jak uważasz ;) Każdy ma prawo do własnego zdania. Mnie osobiście ten film zachwycił.

ocenił(a) film na 5
Hoffn3r

Mam podobnie z oceną filmu... Niby coś w sobie ma, ale zdecydowanie film do mnie nie przemawia. Chyba trzeba po prostu lubić styl Burtona by się tym filmem zachwycić. W każdym razie moim zdaniem warto obejrzeć i samemu wyrobić sobie zdanie. Rola Deppa ciekawa, pomysł też... ale jakoś mnie akurat nie porywa. (Za to muzyka - owszem porywa i to bardzo ;))

ocenił(a) film na 8
Paulinka0606

Przyłączam się do opinii film jest piękny i wzruszający kto tego nie dostrzega to przemilczę to......... Mnie osobiście zachwycił mimo iż nie jestem wielkim fanem filmów Burtona, chwycił mnie za serducho :) Chodzi mi głownie o wątek miłosny i tą wrażliwość oraz dobre serce Edwarda........ Daje mocną 8 z plusem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones