PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5355}

Edward Nożycoręki

Edward Scissorhands
7,7 405 452
oceny
7,7 10 1 405452
7,7 39
ocen krytyków
Edward Nożycoręki
powrót do forum filmu Edward Nożycoręki

koszmarek

ocenił(a) film na 1

Udziwniony, nie do oglądania. Zachwyty nad tym filmem to wzorcowy przykład snobizmu i zachowań w rodzaju: nie wiem o co w tym chodzi, to znaczy, że za tym stoja jakieś niezmierzone intelektualne głębie. No i ten nieszczęsny Johnny, przewracjący oczami i strojący jakieś idiotyczne minki. Nazywanie tego aktorstwem to jest beczka śmiechu.

ocenił(a) film na 9
cesare_10

to widzę, że mamy tu speca od aktorstwa

ocenił(a) film na 9
cesare_10

Oooh jak mnie wkurzają tacy ludzie! Wypowiadają się na temat dobrego i złego aktorstwa, a sami w większości nawet nie potrafią dobrze udać, że im się kolejna para skarpet pod choinkę podoba. Dajcie spokój!

cesare_10

Jak nie wiesz o czym jest ten film to raczej słabo o twojej inteligencji świadczy

ocenił(a) film na 10
cesare_10

szczyty żenady ten komentarz.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

chyba chcesz tylko tym postem zdenerwować obrońców dobrego kina bo chyba nikt o zdrowym rozsądku by tak nie napisał no cóż udało ci sie jestem bardzo "wzburzona"

ocenił(a) film na 1
emi1312

To naprawde nie jest żadne kino (oczywiście pisząc to wyrażam tylko moje zdanie), a Johnny Depp, to wytwór komercyjnej, potężnej zresztą, amerykańskiej machiny reklamowej;dodam, ze wytwór fatalnej jakości. Nie wiem ile masz lat, ale takie filmy jak Harry Potter, czy Piraci z Karaibów ogląda moja córka-a własnie te filmy wysoko oceniasz-ktora chodzi do podstawówki. Johnny do niedawna był jej idolem ale dla mnie jego makijaż, kretyńskie miny i wybałuszanie oczu, to coś czego nie da sie oglądać. To po prostu tzw. aktor i nadaje sie tylko do kina dziecięcego-czyli amerykański Mroczek.

cesare_10

Buhahahaha. Jak mi wytłumaczysz że te wytwory amerykańskiej kultury (tu mi chodzi o filmy Burtona) są cenione przez krytyków. Bądź co bądź trzeba być wrażliwym żeby odbierać dobrze te filmy. Nie dla robotów.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Akurat Depp jest całkiem spoko aktorem, obejrzyj film Dead Men.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Wybacz ,ale to ,że Ty nie rozumiesz filmu nie stanowi o jego wartości artystycznej. A Twoje jakże 'trafnie' konstruowane wypowiedzi są jakby to ująć nic nie warte. Nie masz pojęcia co to jest konstruktywna krytyka , film nie przypadł Ci do gustu , spotkałeś się z dezaprobatą wobec Twojej wypowiedzi i jedziesz po całym gatunku. To ,że filmy produkowane są przez Disney'a nie oznacza,że kierowane są jedynie do młodego widza. A za przykład dałeś tu już chyba klasyk ' Piratów' .

cesare_10

Zaiste interesujące że fantastykę wrzucasz do worka o nazwie filmy dla dzieci... i jeszcze twierdzisz ze Deep jest złym aktorem bo umie grać w filmach tj "piraci" W moim osądzie świadczy to o kunszcie aktorskim że jest w stanie zagrać tak charakterystyczną postać, robiąc z niej głównego bohatera... Nie wiem jak zagrałbyś rolę nozycorekiego... chociaż nie... wiem, widząc jakie filmy oceniasz pozytywnie i jakie plasują sie w czołówce najlepiej przez Ciebie ocenianych , sądzę że film by zdobyć Twoje uznanie musiał bo obfitować w hektolitry krwi i Edwarda machającego nozyczkami na oślep... i nie wiem czy Rambo czy tez Terminator są mniej infantylne. Stwierdziłabym raczej że zawsze bo nie niosą rzadnego przesłania a taki np Edward to pokazanie ludzkiej obłudnej natury i jak żałośnie zachowują sie ludzie. Ale Ty tego nie zrozumiałęś bo gapiłeś się Deepowi w uczy...

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Jaki zyeb... Historia w tym filmie jest prosta jak Ty, a nie mozna byc juz bardziej prostym, wiec jest bardzo prosta jak widać, więc nie wiem o co Ci chodzi... Jak juz chcesz dissować to pomysl nad lepszymi argumentami - taka advice na przyszlosc. elo.

użytkownik usunięty
cesare_10

TWOJA WYPOWIEDŹ-TO BECZKA ŚMIECHU.WIDZĘ ŻE TROCHĘ PŁYTKO MYŚLISZ-STĄD TWOJA OPINIA.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

To, że nie załapałeś nazywasz snobizmem? :) Ciekawe :) To, że nie rozumiesz filmu, nie znaczy, że Ci, którzy rozumieją to snoby udające, że wiedzą o co chodzi, a nie wiedzą :D Rozbawił mnie Twój poirytowany, dziecięcy komentarz w guście "Nie umiem, spadajcie, jesteście guuupi! ;<" Hahaha.

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Do autora tematu
Człowieku po pierwsze nie wypowiadaj się za innych! Skąd do cholery wiesz, że jak ktoś dobrze ocenił ten film to znaczy, że go nie zrozumiał i chce stworzyć pozory. Tobie się nie musi podobać i ja nie karze Ci zmienić zdania. Gusta są różne i po to są kręcone filmy różnych gatunków, by każdy mógł znaleźć sobie coś co mu odpowiada. A twoje zachowanie świadczy jedynie o braku kultury osobistej i o żenującym poziomie inteligencji. Gratuluje. Po drugie, czy masz skończone jakieś studia czy cokolwiek innego pozwalającego Ci na ocenianie czyjegoś aktorstwa?! Jestem pewna, że nie, a zwykły odbiorca może powiedzieć jedynie, że gra danego aktora mu się zwyczajnie NIE PODOBA do czego ma prawo. Jakim prawem mówisz w taki sposób (obraźliwy i pokazujący tym samym brak kultury) o aktorze który potrafi zagrać różnorodne role, zarówno dobrze sprawdza się w komediach, akcjach jak i thrillerach. Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś poirytowanym, zgorzkniałym cynikiem , który nie zrozumiał filmu przewyższającego możliwości jego wyobraźni. Dziękuję, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

ten film jest troszkę intrygujący i nic więcej- po części się zgadzam z koszmarkiem

ocenił(a) film na 9
cesare_10

No tak taki 'straszny' aktor jak Johny Deep zagrał tylko w Około 130 filmach, i pewnie dlatego tego ze jest taki beznadziejny zatrudniają go do kolejnych produkcji. Zapomnialabym, jego wygląd ktory pochodzi z genow tzn wybauszone oczy to tez jest jego wina. Bo dlaczego nie, jak coś mi się ni podoba to obrzuce to gownem niech inni wiedza ze idę pod prąd i mam swoje zdanie.

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Irytują mnie ludzie, którzy mówią, że Johnny Depp to aktor dla dzieci i nastolatek a sami oglądali tylko piratów z karaibów.On grał w tylu filmach, które świadczą o inteligencji i dorosłości kina w którym brał udział weźmy na to Jeździec bez głowy, Blow, Sekretne okno, Z piekła rodem i wiele wiele innych. Nie wmówisz mi chyba że te filmy oglądają same dzieci. Co do filmu to jest klasyka i wypowiadanie się na ten temat jest czystą głupotą

ocenił(a) film na 10
cesare_10

weź , bo padne ze smiechu. to , ze nie rozumiesz nie znaczy , ze nie rozumieja inni ;)

ocenił(a) film na 6
cesare_10

To, że tobie się nie podoba to nie znaczy od razu, że możesz nazywać snobami ludzi, którym się spodobał albo którzy zrozumieli morał z tego filmu. Snobizmem jest raczej twoje ocenianie dobrych aktorów jako kiepskich, jakbyś ty był lepszy. Spróbuj zagrać w tylu filmach co on i być lepszym to wtedy oceniaj sobie go jak chcesz. A teraz jak się nie znasz to lepiej zamilknij.

ocenił(a) film na 10
cesare_10

ale klient..tyle w temacie hehe

użytkownik usunięty
majes85

Nie rozumiem tego zbulwersowania. Przecież Burton nie użyłza dużo wyobraźni do stworzenia tego filmu, nie ma tu nic czym możnaby się zachwycić.

ocenił(a) film na 8
cesare_10

Nie wiesz o co w tym filmie chodzi wiec stwierdzasz ze wszyscy nie wiedzą. "No i ten nieszczęsny Johnny, przewracjący oczami i strojący jakieś idiotyczne minki. Nazywanie tego aktorstwem to jest beczka śmiechu" - niezłe wręcz niesamowicie zabawne..

ocenił(a) film na 10
cesare_10

Zagraj w przeszło 100 filmach to wtedy pogadamy o twojej "znajomości". Jeśli film ci się nie podobał to po co wchodzisz na jego forum i komentujesz? Nie szkoda czasu? To jest baśń więc nie można oceniać tak samo jak thrilleru czy innego gatunku. A że bohater jak piszesz "przewraca " oczy to jest właśnie cały urok tego filmu który jak ci się zwyczajnie nie podoba to nie oglądaj

użytkownik usunięty
cesare_10

snobizm ? :D
To, że Ty nie widzisz sensu i głębi tego filmu, nie znaczy, że tego tam nie ma, krótka piłka. :)

ocenił(a) film na 1
cesare_10

Trzeba przyznać rację. Jeszcze chyba nigdy nie widziałem takiego gniota. To nie jest żadna prowokacja. Pomijając to, że ani trochę kupy się nie trzyma to jest po prostu tak nudny, że nie dałem rady wytrzymać nawet do 30min. Potem już tylko przewijałem i w końcu dotarłem do szczęśliwego końca. Historia edzia bardziej śmieszy niż wzrusza.

ocenił(a) film na 8
Aryon

Jeżeli nie widziałeś środka nie możesz ocenić tego filmu. To jakbyś zobaczył tylko pierwszy i ostatni sezon serialu i na tej podstawie wynuł opinię.

ocenił(a) film na 8
RyksaMedlin

'wysnuł' przepraszam plącze się.

cesare_10

nie popisales sie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones