PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6201}

Niezwykła podróż

Homeward Bound: The Incredible Journey
7,3 1 505
ocen
7,3 10 1 1505
Niezwykła podróż
powrót do forum filmu Niezwykła podróż

Wow :]

ocenił(a) film na 8

Jak zgraliście, że macie tu ten filmik, faaaajna jest ta baja bardzo mi się podoba, szczególnie Shadow, jak sądzę jest to Golden retriver (czy jak to sie tam pisze) ale Kocham tą rasę psa!! Pozdrowionka :]

Mana

Nie wiem, czy Shadow to Golden Retriever (tak się pisze - to tylko moja drobna sugestia, nie pouczenie :P) ale, mimo, że jestem ogrOOmnym miłośnikiem kociurków [tym bardziej takich, jak filmowa Ragdoll'ka Sassy - jeśli się mylę - niech mnie ktoś poprawi], to psy też zajmują dużą część serducha, zwłaszcza tak piękne, jak Golden Retriever-y właśnie :D. Film co prawda włączyłem w trakcie (a żałuję, niestety) ale obejrzałem do końca i obejrzałbym go raz jeszcze bo to piękny i wzruszający film. Każdemu miłośnikowi zwierząt polecam ten film :D

ocenił(a) film na 7
cOOba

Całkiem przyjemny film, istotnie. A czy Sassy nie była przypadkiem birmanką z ciemnoczekoladowymi oznakami? :]

agnes_35

Mówiąc szczerze to ...nie wiem ;) Nie jest wykluczone, że masz rację. Jeśli uda mi się to jakoś zweryfikować - spróbuję to zrobić.... :D

agnes_35

tak,to birmanka :)

ocenił(a) film na 8
cOOba

ojej jak ja dawno tu ten koment dałam :)

no i popatrz faktycznie popełniłam błąd w nazwie Goldena :)
teraz to już jestem pewna na 100% że ten piesek to Golden Retriever, bo się interesuję tą rasą i dużo czytam na ten temat :) bo mam nadzieję posiadać takiego w najbliższym czasie...

co do kotka się nie wypowiadam bo nie wiem jaka to rasa :P :D

nio a filmik oczywiście cud, miód, malina :)

Mana

No proszę - nie chce robić niepotrzebnego zamieszania :) ale ostatnio dowiedziałem się (od osoby, która jest nietylko miłośniczką, ale i znawczynią psów), że te Shadow (piesek, o którym ta dyskusja) to podobno wcale nie Golden, a... [żeby tym razem samemu się nie pomylić :D] Hovawart, ale podobno pieski te są do siebie bardzo podobne (choć jak patrzę na stronę to mi się tak nie wydaje :) ). Skutkiem tego wszystkiego teraz już nie wiem, czy to Golden, czy Hovawart, co nie zmienia faktu, że pisek i tak jest śliczny.

ocenił(a) film na 8
cOOba

no to teraz mnie załatwiłeś :D

ale wiesz co mi się wydaje że Hovawarty mają zupełnie inne pyski niż Goldeny... i wyglądają bardziej na psy pasterskie... chociaż to też zależy na jakie fotki tych piesków się trafi :/ :D
tak że ogólnie trudno powiedzieć jaką rasą ten nasz Shadow jest... ale ja bym się ku Goldenom skłaniała :P :D

no i pewnie że jest śliczny :)
ja tak też przez jego zachowanie bym jeszcze stwierdziła że to Golden - ten radosny ruch ogona jak ten chłopak sie z nim bawi w tym filmie przypomina mi od razu pieski Goldeny które znam, ale nie znam nikogo kto by miał Hovawarta więc też nie mogę obiektywnie ocenić :)

użytkownik usunięty
Mana

A Chance to jaka rasa? Amstaff? za krótki za krótki za krótki

Mana

Ponieważ właśnie przed chwilą skończyłem oglądać (po raz któryś) ten film dlatego [nie pamiętając, że dałem tutaj wcześniej jakiś komentarz] wróciłem tutaj po raz kolejny :) Nie wiem, co się ze mną dzieje [a może to wcale nie wada], ale po raz kolejny spłakałem się na tym filmie solidnie (mimo, że 30-kilka 'na karku) :D Film, jak dla mnie był fantastyczny - naprawdę rodzinny, ciepły i wzruszający. Ale, ale... żeby nie zapomnieć w końcu o najważniejszym: Znalazłem tutaj swoją wypowiedź, przed paroma chwilami poszperałem po sieci i teraz już z niemal 100% pewnością mogę potwierdzić, że to nie Goldenek, a Hovawart
choć wygląda podobnie, a oba są prześliczne :)

cOOba

możliwe,ja się niestety w takich sprawach nie orientuję,ale wiem że kotka jest persem,bo chłopak powiedział tak policjantowi

cOOba

Niestety, ale nie zgodzę się co do rasy pieska. Jestem właścicielką goldena i widać to po samej budowie ciała ( nie wspominając już o zachowaniu ) iż jest to Golden Retriever, nie Hovawart. Goldenki są bardziej umięśnione, a Hovawarty smuklejsze i wyższe :)

cOOba

Niestety mylisz sie to goldenek, hovaworty sa za glupie do grania w filmach, poczytaj w wiipedii o ich cechach charakteru :)

ocenił(a) film na 9
Mana

to nie pers, lecz podobny, ale nie z umaszczenia... to kot birmański, bardzo piękny :)

ocenił(a) film na 10
Mana

poruszający film

Mana

Bardzo fajny filmki.
Chance to Bulldog amerykański ;)
Kiedyś oglądałam cos podobnego, chyba też od Disneya, jednak zwierzęta miały inne imiona i zamiast bulldoga amerykańskiego była sunia bull teriera... Czy wie ktoś może jak się ten film nazywał?

racoonrampage

200 mil do domu / The incredible journey (Disney, 1963, reż. Flether Markle), imiona zwierzaków to: Bodger, Luath i Tao.
http://www.filmweb.pl/film/200+mil+do+domu-1963-108091#

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones