PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38336}

Od szeptu w krzyk

The Offspring
6,0 518
ocen
6,0 10 1 518
Od szeptu w krzyk
powrót do forum filmu Od szeptu w krzyk

Świetnie skonstruowane ,pomysłowe fabuły i rewelacyjny klimat.Prawdziwa perła kina grozy lat 80-tych.Nie wyobrażam sobie fana gatunku,który mógłby zawieść się na tym filmie..Pozycja obowiązkowa.9/10

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Rzeczywiście, prawdziwa perełka lat 80-tych. Gratka dla każdego fana.

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Zgadzam się z wami. Naprawdę rewelacyjny film. Trafiłem na niego przez przypadek i po kilku średnio udanych horrorach, które obejrzałem wcześniej wreszcie jakaś miła odmiana. Ciężko mi nawet wybrać jedną, najlepszą historyjkę, bo wszystkie cztery trzymają ten sam wysoki poziom. Zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 4
hellboyjr

Dafuq? Przecież to straszny kibel. Widać minimalny budżet, aktorów mało, efekty specjalne kiepskie. A same historie nudne, powolne, głupie, pozbawione logiki, ciekawych postaci i bardziej śmieszne niż straszne. Ostatnia jedynie jakoś trzymała poziom, chociaż też na siłę. No i przede wszystkim mało związane z Oldfield. Że niby to miasto takie straszne, a dwie z tych nowel w ogóle się w nim nie wydarzyły. I zakończenie też kiepskie, w sumie na siłę.{spojler} Zabito ostatni ciekawy element tego filmu - Vincenta Price'a. Prócz tego aktorstwo naprawdę kiepskie - jedynie dzieci dawały radę.

Roy_v_beck

Jak chcesz efekty specjalne to przejdz na strone transformers ...

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

Dobry, ale gdybym miał go porównać np. do "Creepshow", to jest minimalnie słabszy. Jednak zgoda co do tego, że ten horror wyróżnia się
klimatem i fabułą na tle innych produkcji z lat 80.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones