Vincent PriceI

Vincent Leonard Price Jr.

8,1
4 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vincent Price

Co to ma być? Parę zdjęć z "Edwarda...", a filmografia obszerniejsza od wszystkich polskich
razem wziętych...Ta strona to dno, ale to jest apel do właścicieli, żeby ją dopełnili.

classical

A może po prostu kwestia dogadania praw od dystrybutorów do zamieszczenia zdjęć z danych filmów? Strona wciąż się rozwija i i nie zawsze brak zdjęć to wina autorów strony.

tc1987

Jak mówimy już o prawach, dlaczego nie dotyczą one np. "aktorów" nowego pokolenia typu Mila Kunis, Pattinson, Stewart...?

classical

Nie mam naprawdę pojęcia. Może naprawdę to stado leni i tyle, nie mnie oceniać, jedynie zgadywałem przy okazji sprawdzania jego filmografi:).

classical

Hehe prawda, pamietam jak bylem maly to ten aktor byl na topie, tak jakos lata koncowka 80 poczatek 90, co tydzien, albo co kilka dni w tygodniu puszczano w wieczornych godzinach filmy z Vincentem, Maska Czerwonego Moru itd. Niektore mi na psyche siadaly :P Wiadomo bylem maly wtedy :P Np Scena (nie pamietam juz tytulu) jak zamurowano jakiegos goscia zywcem, po latach zburzono mur a tam czarny miauczacy (lub syczacy, nie pamietam) kot na szkielecie... snilo mi sie to pozniej po nocach hehe :P Do rzeczy, liczylem na jakies zdjecia tutaj z tych starych horrorow. Bo w koncu taka Megan Fox ma okolo 100 zdjec w galerii to pomyslalem ze tutaj bedzie 10x tyle :P A tu fotki z jednego filmu w dodatku z Edwarda :P

Pijany_Mistrz

ta scena była w noweli "Czarny kot " z "Opowieści niesamowitych".
ps.
Też pamiętam tą serię telewizyjną.Filmy leciały we wtorki o 19.05., ale były to zdecydowanie lata 90 - te

classical

Czy filmografia obszerniejsza... (wiem, że to celowe wyolbrzymienie, ale mimo wszystko... http://www.filmweb.pl/person/Leon+Niemczyk-463 ).
Co do galerii, rzeczywiście brakuje kadrów z mniej znanych/starszych filmów, czego przykładem może być właśnie profil pana Vincenta Price'a.

użytkownik usunięty
Adik161994

Na IMDB zdjęcia do jego filmów są. Ktoś po prostu powinien wreszcie ruszyć tyłek i do filmwebu też dodać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones